درباره وبنو

وبنو مجموعه ای از یک تیم جوان و با انگیزه‌ست که بعد از سپری کردن تحصیلات آکادمیک و کسب دانش های علمی و روز دنیا برای بدست آوردن فهمی عمیق از دنیای مدرن و کسب تخصص خودشان، حالا آماده ساختن دنیای خلاقی به سبک و سیاقی مدرن و با نگرشی متفاوت شدند.هر کدوم از ما توی کار خودمون توی چندین و چند پروژه کسب تجربه کردیم و حالا داریم تلاش می کنیم با نگرش مدرن و البته احترام به سنت و حفظ اصول و قواعد، دنیایی متفاوت بسازیم.

ما راه طولانی رو طی کردیم تا به امروزمون رسیدیم. از استارت‌آپ ها، برندها، شرکت های خدمات دهنده و … تجربه کسب کردیم و تا به اندازه‌ای که تونستیم کوله بارمون رو پر کردیم.چیزایی رو هم که یاد گرفتیم با خیلی های دیگه به اشتراک گذاشتیم. توی راهمون شکست خوردیم تا موفق شدن رو یاد گرفتیم. موفقیت هایی که شیرینی فراموش نشدنی ای برامون داشته و به امید خدا باز هم خواهیم داشت.

درباره وبنو
درباره وبنو

از تیم ما بعضی ها از دانشگاه های معتبر فارغ التحصیل شدن و بعضی هم از همون اول مستقیم وارد بازار کار شدن. بزارید اینطوری بگیم: یسری از ما با دستای خط خطی از پشت میز دانشگاه‌ها اومدن، یسری هم از کف بازار کار.

ترکیب علم و تجربه ما تموم سرمایه ایه که داریم و برامون ارزشه و سعی می کنیم حفظش کنیم. از علم بروز دکتر مهندسای باهوشمون سرمشق گرفتیم تا با تجربه‌ی بچه‌های کاری و باغیرتمون یه مهارت نو خلق کنیم. نگاهی که اصل و اصول تو دلشه و زیر دست یه زبر دست تراش خورده تا بشه یه الماس برسه به دست بعدی.

خلاصه اینطوری بود که دست بکار شدیم و با هم یه تیم شدیم. (البته اگر شمام همچین حال و هوایی دارید و دوس دارید دنیایی نو مثل وبنو بسازید که بهترین شعارشه، میتونید با ما باشین و با یه ایمیل یا تماس ما رو هم با خبر کنین)

ما توی وبنو یه شعار داریم: یا بهترین یا هیچی!

اول بریم سراغ بهترین: چون همه ما بهترین ها رو برای خودمون میخوایم. ما هم توی وبنو بهترین‌ها رو برای مخاطبمون و خودمون میخوایم. اما این بهترین چی هست و شامل چه چیزایی میشه:

نوآوری | اجرا | طراحی | امنیت | آینده نگری

نوآوری: چون توی دنیای مدرن هستیم که باید بروز باشیم تا بتونیم با فناوری روز جلو بریم.

اجرا: مرحله ایه که باید یه اوستاکار انجامش بده تا اشکالات احتمالی رو قبل از وقوع جلوگیری کنه تا شاهکار نهایی خلق بشه.

از نظر مخاطب و دنیای بیرون که غالبا دنیای بصری هستش طراحی بیشتر کاره. بله ما هم موافقیم طراحی شامل دیدن مسائلی میشه که خیلی با یه ظاهر ساده و شکل بیرونی فاصله داره تا دیده بشه.

طراحی: از روند ایده تا تولید یه کالاست، خدمت و یا هر محصول دیگه‌ای چیزی که توی چشم اکثریت میاد طراحی ظاهری اون محصوله اما در واقع توی پشت صحنه یک طراحی، خواب ها براش دیده میشه و کارهای بسیاری روش انجام میشه تا محصول تولید شده، بتونه رضایت مشتریو جلب کنه.

امنیت: آرامش میاره بخاطر اینه که توی دنیای مجازی اگر امنیت نباشه دست مهاجمان خیلی بیشتر از دنیای فیزیکی بازه تا به هدفشون برسن.

برخی از اعضای تیم

توی کارایی که انجام دادیم نه تنها رضایت مخاطب خودمون رو جلب کردیم بلکه تونستیم کاری کنیم که بازم پیشمون بیان، یه قهوه خوردیم (این رسم برادری ماست)، کار جدید استارت زدیم و حتی یسری ما رو به دوستاشون هم معرفی کردن. در طول مدت فعالیتمون از برندهای نام آشنا تا مراجع رسمی و انجمن ها و شرکت های زیادی رو توی سابقه کاری خودمون داشتیم پایین همین صفحه میتونید اسم و برندشونو ببینید.
امیدواریم یه روزی شما هم یه لیوان قهوه مهمون ما باشید! 
میتونید هم با ما یه جلسه مشاوره داشته باشید:

برخی از مشتریان ما